HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

Asil Silah Sanayi üretime 2000'li yılların ortasında başlamış olup, tüfek imalatı konusunda 35 yıllık bir aile tecrübesine sahiptir. Halen pompalı tüfek, yarı otomatik tüfek, havalı tüfek ve son olarak da şarjörlü yarı otomatik tüfek imalatına devam etmektedir. Fabrikamız Konya / Beyşehir Sanayi sitesinde 1000 m2 kapalı alanda yer almakta olup, üretim, bilgisayar kontrollü tezgahlarla gerçekleşmektedir. Bugün halihazırda üretiminin büyük bölümünü ihraç eden Asil Arms, yurtiçinde de silah severlerin tercihi olmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Teknolojiyi yakından takip ederek, silah üretiminde ileri teknolojiyle daha kaliteli silah üretmek. - Ar-Ge çalışmalarıyla elimizde var olanla yetinmeyip sürekli kendimizi geliştirmek ve müşteriye daha farklı seçenekler sunmak. - Pazarlama anlayışının değiştiğine inanarak, satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

VİZYONUMUZ

Otomatik tüfek, pompalı tüfek ve havalı tüfek üretiminde lider bir marka olmak ve sürekli kendini yenileyen pazarda kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda akla gelen ilk firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gerek satış sırasında gerekse satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. - Üretim aşamasında kullanılan teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarıyla oluşabilecek hataları minimuma indirmek. - Müşterilerimizle, dürüstlügü ve güvenirliliği uzun yıllar devam ettirmek. - Duragan değil, kendini sürekli geliştiren bir politika izlemek. - Çalışan herkesin işi sahiplenmesi ve öz güvenle çalışması.